KONST / Litografier / Färglitografi 13207093
nr 1320 7093
Marek Halter
(f. 1936), Frankrike
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 15/75. Motivet: 51x64 cm
Marek Halter, fransk konstnär född 1936.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:33:04
100 kr
300 kr